Aktualitet

Burri nga Durrësi ngre alarmin në Polici: Më gjeni gruan! Iku nga shtëpia dhe s'u kthye më

Shkruar nga Liberale

Burri nga Durrësi ngre alarmin në Polici: Më gjeni gruan! Iku nga

Një 43-vjeçar ka shkuar në Komisariatin e Policisë së Durrësit, ku ka denoncuar zhdukjen e bashkëshortes së tij 40 vjeçe.

Policia e qytetit bregdetar bën me dije se 43-vjeçari ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Ndërkohë uniformat po punojnë për gjetjen e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH