Aktualitet

Emrat/ Sekuestrohen 450 kg marijuanë në Itali, pranga dy shqiptarëve

Shkruar nga Liberale
Emrat/ Sekuestrohen 450 kg marijuanë në Itali, pranga dy

Policia italiane ka arrestuar 4 persona nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike, dy prej të cilëve janë shqiptarë.

Bëhet fjalë për shtetasit me emrat Ferdinand Kekaj 35-vjec dhe Xhuljano Prifti 35-vjec.

Policia ka sekuestruar gjithsej 450 kilogramë hashash në komunën Fenegrò në provincën e Komos, raportojnë mediat e vendit fqinj. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH