Aktualitet

Ulsi Manja shkarkon drejtorin e Burgjeve

Shkruar nga Liberale
Ulsi Manja shkarkon drejtorin e Burgjeve

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka propozuar largimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili.

Propozimi i ministrit Manja është pranuar dhe miratuar sot nga Këshilli i Ministrave.

Sipas “BalkanWeb”, në vend të Ismailit është emëruar Admir Abrija.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH