Aktualitet

Rama uron Krishtlindjet me një kartolinë nga Thumana

Shkruar nga Liberale
Rama uron Krishtlindjet me një kartolinë nga Thumana

Kryeministri Edi Rama ka uruar Krishtlindjet për të gjithë qytetarët në Shqipëri , Kosovë dhe kudo ku flitet shqip.

Ndërsa ka publikuar edhe një foto në ‘Facebook’, Rama tregon se është një kartolinë ekskluzive nga Thumana, nëpërmjet të cilës uron një vigjilje të bukur në çdo familje shqiptare.

Mesazhi 

GËZUARKRISHTLINDJET me këtë kartolinë ekskluzive live nga Thumana:

“Krishtlindjet janë me të vërtetë Krishtlindje, kur kremtohen duke u dhënë dritën e dashurisë atyre që janë më nevojtarët për të”

Paçi një vigjilje të bukur të kësaj nate të bekuar në shtëpitë tuaja kudoqofshi në Shqipëri, Kosovë e kudo në botë ku flitet shqip dhe Zoti e bekoftë familjen tuaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH