Aktualitet

Rama mban fjalimin e fitores: Rekord historik i kësaj skuadre

Shkruar nga Liberale
Rama mban fjalimin e fitores: Rekord historik i kësaj skuadre

Kryeministri Edi Rama mbajti këtë pasdite fjalimin e fitores nga Sheshi Skënderbej, teksa tashmë numërimi i votave është drejt fundit dhe fituese ka dalë Partia Socialiste.

Teksa falënderoi skuadrën e tij dhe shqiptarët, që e votuan më 25 prill, Rama u shpreh se “ky është rekordi historik i kësaj skuadre të madhe njerëzish të zakonshëm me fuqinë e jashtëzakonshme të ambicies për Shqipërinë dhe të një shpirti gare që nuk ka të dytë në këtë vend”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH