Aktualitet

MOTI I DITËS/ Temperaturat deri në 33 gradë

Shkruar nga Liberale
MOTI I DITËS/ Temperaturat deri në 33 gradë

Moti sot do jetë i kthjellët dhe me temperatura të larta.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë si në vlerat minimale dhe në ato maksimale duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 33°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 1 – 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH