Aktualitet

Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Ja si do jetë moti sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Vranësirat herë pas here do të sjellin reshje të izoluara.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 22°C.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH