Aktualitet

Gazetari Berat Buzhala, pozitiv me covid-19

Shkruar nga Liberale
Gazetari Berat Buzhala, pozitiv me covid-19

Gazetari Berat Buzhala është prekur nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë gazetari nëpërmjet një postimi në Facebook.

Teksa shpjegon shqetësimet që ka si shkak i sëmundjes, Buzhala thotë se të gjithë do ta kalojmë këtë viran.

Postimi i Buzhalës

Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet 

Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra e kam virusin e njohur si COVID 19. Ne anen tjeter Leonard Kerquki qe rri non stop bashke me te ka dale negativ. Po du me thane qe algoritmi i ketij virusi qenka interesant. Qekaq.

Ka mundesi qe krejt kemi me kalu kah ky viran. E di qe ju intereson: temperature dje kam pase ma shume, edhe ethe. Sot ma pak temperature e ma pak ethe. Nyjet nuk po me dhamin, ererat po i ni hala etj. etj.

Megjithate e ftoj publikun qe te mos e zhvendose vemendjen prej ngjarjeve politike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH