Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Europa mbyllet pjesërisht

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Europa mbyllet pjesërisht

Në Gjermani po rriten tej mase infektimet, kurse Italia vendos nga sot  mbylljen e bareve dhe restoranteve pas orës 18:00.

Qeveria në Francë  ka vendosur ndalimqarkullimin nga ora 21:00-06:00, ndërsa u shënua rekord të ri të numrit të infektimeve.

Çekia, Belgjika dhe Holanda janë kthyer ndërkohë në vatra të rrezikshme të pandemisë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH