Aktualitet

Foto/ I frymëzuar nga mbiemri i tij, Elon Musk prezanton parfumin "Burnt Hair", ja sa kushton

Shkruar nga Liberale
Foto/ I frymëzuar nga mbiemri i tij, Elon Musk prezanton parfumin
Miliarderi Elon Musk ka hedhur në treg parfumin “Burnt Hair”.  Sipas tij, kjo është aroma më e mirë në tokë. Ai tashmë ka përditësuar biografinë e tij në Tëitter, ku e ka cilësuar veten si “shitës parfumesh”. "Me një emër si imi, hyrja në biznesin e aromave ishte e pashmangshme", shkroi ai, duke iu referuar mbiemrit të tij, Musk (myshk, një substancë me erë të fortë kafe në të kuqërremtë).   Për parfumin, ai ka zgjedhur një shishe të vogël me ngjyrë të kuqe dhe emrin “Burnt Hair”, me shkronja në ngjyrë të theksuar argjendi. Parfumi ka dalë në treg dhe kushton 100 dollarë. Sipas Musk, deri më tani janë shituar 10 mijë shishe parfumi. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH