Aktualitet

Emri/ Plagoset me armë zjarri një 65-vjeçar në Mamurras

Shkruar nga Liberale
Emri/ Plagoset me armë zjarri një 65-vjeçar në Mamurras

Plagoset me armë zjarri një 65-vjeçar në Mamurras.

Sipas informacioneve paraprake, ka mbetur i plagosur shtetasi Myslim Lika. 65-vjeçari ka marrë një plagë në dorë dhe është jashtë rrezikut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH