Aktualitet

Bie në kontakt me energjinë elektrike, ndërron jetë 16-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Bie në kontakt me energjinë elektrike, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Lapardha në Berat. Një 16-vjecar ka ndërruar jetë, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Së bashku me të atin, i mituri ishte duke korrur misër, kur ka rënë në kontakt me energjinë dhe ka ndërruar ejtë në vend.

Babai i tij ka tentuar ta shpëtojë, por nuk ka mundur. Ai është lënduar dhe po tranportohet drejt Tiranës në gjendje të rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH