Aktualitet

51-vjeçari godet me thikë të fejuarën

Shkruar nga Liberale
51-vjeçari godet me thikë të fejuarën

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në kryeqytet.

51-vjeçari me iniciale Gj.M. goditi me thikë të fejuarën e tij, duke e lënë të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pranë zonës së Medresesë në Tiranë. E plagosura 38-vjeçare mori mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë autori i dyshuar është shpallur në kërkim nga blutë e kryeqytetit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH