Aktualitet

Shtyhet seanca për gjyqin Berisha-Veliaj, avokatët nuk ranë dakord për t’u pajtuar

Shkruar nga Liberale
Shtyhet seanca për gjyqin Berisha-Veliaj, avokatët nuk ranë

Ditën e sotme e sotme është zhvilluar seanca për gjyqin e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Mësohet se avokatët e të dy palëve nuk kanë rënë dakord për t’u pajtuar me njëra-tjetrën, në këtë mënyrë seanca është shtyrë.

Sakaq theksohet se seanca e radhës do të mbahet më 2 qershor në orën 13:30.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH