Aktualitet

Shkrumbohet nga flakët banesa në Fier

Shkruar nga Liberale

Shkrumbohet nga flakët banesa në Fier

Një banesë e braktisur pranë një kopshti në Fier ka marrë flakë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Aktualisht nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH