Aktualitet

PAMJE/ Plazhi i Darzezës në Fier bëhet gati për të pritur pushuesit në sezonin veror

Shkruar nga Liberale

PAMJE/ Plazhi i Darzezës në Fier bëhet gati për të

Plazhi i Darzezës, Fier po bëhet gati për të pritur pushuesit për këtë sezon që nis së shpejti.

Kryeministri Rama ka publikuar pamje, ku punonjësit pastrojnë plazhin nga mbeturinat, ndërsa e konsideron këtë plazh si një perlë të Adriatikut.

“Mirëmëngjesi dhe me pamjet e një tjetër perle të Adriatikut pak të zbuluar deri më tani, siç është Darzeza e Fierit e cila bëhet gati për sezonin veror, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH