Aktualitet

"Çmendet" MOTI, breshëri zbardh rrugët e Tiranës (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Tirana është përfshirë mbrëmjen e sotme nga reshjet e dendura të shiut dhe breshërit.

"Çmendet" MOTI, breshëri zbardh rrugët e Tiranës

Siç shihet edhe në foto breshëri ka “pushtuar” Tiranën, duke zbardhur rrugët e kryeqytetit.

"Çmendet" MOTI, breshëri zbardh rrugët e Tiranës

Temperaturat janë ulur ndjeshëm ditët e fundit, teksa në zonat malore jane rikthyer reshjet e dëborës.

"Çmendet" MOTI, breshëri zbardh rrugët e Tiranës

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH