Aktualitet

Goditet me th*kë EFEKTIVI i policisë në Durrës, si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Shkruar nga Liberale

Goditet me th*kë EFEKTIVI i policisë në Durrës, si paraqitet

Sulmohet me thikë një efektiv policie në Durrës. Raportohet se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen nr.1, ku një qytetar është shfaqur me thikë dhe ka goditur policin në fjalë. 

Ky i fundit është dërguar në spitalin e Durrësit për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndërsa autori është shoqëruar në ambientet e komisariatit të policisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH