Aktualitet

Shpallet në kërkim efektivi i Gardës, policia jep detajet

Shkruar nga Liberale
Shpallet në kërkim efektivi i Gardës, policia jep detajet

Policia shpall në kërkim një 35 vjeçar i dyshuar se ka masakruar me leva bashkë me të tjerë, një shtetas, i cili gjendet në gjendje të vështirë për jetën në spital.

"Policia e Tiranes ka shpallur ne kerkim efektivin e Gardes se Republikes M.H., i dyshuar per vepren penale “Vrasja me dashje, e mbetur në tentativë”", njofton policia.

Njoftim i policisë:

Policia e Tiranes ka shpallur ne kerkim efektivin e Gardes se Republikes M.H., i dyshuar per vepren penale “Vrasja me dashje, e mbetur në tentativë”.

Ngjarja ka ndodhur në datë 24.12.2019 dhe materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

35 vjeçari, dyshohet se ne bashkepunim me persona te tjerë (punohet për identifikimin e kapjen e tyre) kanë goditur me sende të forta nje shtetas, i cili po merr ndihmen mjekesore. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH