Aktualitet

Rama publikon fotot e uniformave: Pas tërmetit të 26 nëntorit…

               Publikuar në : 18:04 - 15/04/20 liberale

Kryemininistri Edi Rama ka publikuar foto nga uniformat e reja dhe pajisjet moderne të Emergjencave Civile të Shqipërisë, ndërsa shkruan se modernizimi i tyre vijon sipas standarteve ndërkombëtare.

STATUSI I EDI RAMËS

🔴 PAS TËRMETIT TË 26 NËNTORIT VIJON MODERNIIZIMI I EMERGJENCAVE TONA CIVILE, SIPAS STANDARTEVE MË TË MIRA NDËRKOMBËTARE /Gazeta Liberale

🔴 PAS TËRMETIT TË 26 NËNTORIT VIJON MODERNIIZIMI I EMERGJENCAVE TONA CIVILE, SIPAS STANDARTEVE MË TË MIRA NDËRKOMBËTARE🇦🇱

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 15. April 2020

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back