Aktualitet

Presidenti i Polonisë mbërrin në Shqipëri, takon homologun Begaj

Shkruar nga Liberale
Presidenti i Polonisë mbërrin në Shqipëri, takon homologun

Presidenti i Polonisë, Andrzej Duda ka mbërritur në Tiranë, ku do të zhvillojë në një vizitë zyrtare me presidentin Bajram Begaj.

Pas ceremonisë Presidentët do të zhvillojnë një takim dhe më pas do të kryesojnë delegacionet e të dy vendeve në një takim të zgjeruar.

Ndërsa në mbarim të takimit, ata do të zhvillojnë një konferencë për media.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH