Aktualitet

Hipoteka e Vlorës nuk gjen rehat, drejtuesit e rinj japin dorëheqjen

Shkruar nga Liberale
Hipoteka e Vlorës nuk gjen rehat, drejtuesit e rinj japin dorëheqjen

Hipoteka e Vlorës ende nuk po gjen mundësinë t’i kthehet normalitetit, sepse askush se merr përsipër drejtimin e saj. Ditën e sotme kanë dhënë dorëheqjen drejtorja Elona Hodaj dhe zv drejtori Krenar Xhemali.

Emërimi i Hodajt u bë më 19 shtator dhe u duke se gjithçka ishte rregulluar pas pushimit nga puna të 6 juristëve dhe paralajmërimit me vërejtje të 19 të tjerëve.

Hodaj kishte mbajtur më herët postin e Drejtores së Fondit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH