Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Mafia shqiptare e kokainës

               Publikuar në : 08:52 - 18/09/20 liberale

Një kartel drogë i përbërë nga shqiptarë u godit dje në një operacion në 10 shtete.

Grupi me emrin “KOMPANIA BELLO rrëzoi të gjithë modelin dhe kontrolloi të gjithë zinxhirin e trafikut, nga dërgesat e mëdha nga Amerika e Jugut deri te shpërndarja në të gjithë Evropën.

Koka e kartelit, Dritan Rexhepi drejtonte trafikun nga burgu në Ekuador.

Këto dhe shumë të tjera do t’i gjeni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back