Aktualitet

Emri/ Ra nga lartësia e pallatit ku po punonte, humb jetën 50-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Emri/ Ra nga lartësia e pallatit ku po punonte, humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, ku një 50 vjeçar ka humbur jetën, teksa ka qenë duke punuar në një pallat në ndërtim.

"Rreth orës 11:30, në lagjen nr.1, Sarandë, shtetasi Edmond Kapo, 50 vjeç, duke punuar në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe si pasojë e dëmtimeve të marra, ka ndërruar jetë në vendngjarje", njofton policia.

Mësohet, se grupi hetimor po vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH