Aktualitet

Disa zona në Tiranë nesër pa energji elektrike

               Publikuar në : 18:57 - 14/12/20 liberale

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme do të mbeten pa energji disa zona në Tiranë, për shkak të remontit të OST në NST Farkë.

Zonat që s’do të kenë energji elektrike gjatë intervalit kohor 09:00-10:30 do të jenë Pjesërisht Liqeni i Thatë dhe Vilat Lundër.

Njoftimi:

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Farkë, në datën 15 dhjetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

09:00-10:00
Pjesërisht Liqeni i Thatë

10:00-10:30
Vilat Lundër

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back