Aktualitet

Video/ Momenti kur Ahmetaj betohet si Ministër për Rindërtimin

               Publikuar në : 10:20 - 20/12/19 liberale

Në videon më poshtë do të shihni momentin kur Arben Ahmetaj bën betimin përpara Presidentit të Republikës, Ilir Meta si Ministr i Shtetit për Rindërtimin.

Pas ekzekutimit të himnit kombëtar dhe leximit të dekretit përkatës, Ministri i Shtetit për Rindërtimin bëri betimin duke vendosur dorën mbi Kushtetutën e Shqipërisë.

Ndërkohë Meta, duke i dorëzuar dekretin, i uroi Ministrit Ahmetaj suksese në këtë detyrë shumë të rëndësishme. /Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back