Aktualitet

Po pastronte armën e gjahut, 45-vjeçari në Maliq vret veten aksidentalisht

Shkruar nga Liberale

Po pastronte armën e gjahut, 45-vjeçari në Maliq vret veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Zëmblak të Maliqit.

Sipas informacioneve një shtetas ka humbur jetën aksidentalisht duke pastruar armën e zjarrit të tipit çifte.

Mësohet se viktima është rreth 45-vjeç dhe është identifikuar si shtetasi Taulant Myftarlli, ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH