Aktualitet

Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur, më pas i publikoi video në rrjete sociale, e pëson 18-vjeçari 

Shkruar nga Liberale

Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur,

Policia e Tiranës ka ndaluar një 18-vjeçar nga Kosova, shtetasin me iniciale E.G.

Ky i fundit dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur dhe më pas i ka shpërndarë në rrjete sociale, një video personale të saj.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 ndaluan shtetasin E. G., 18 vjeç, banues në Kosovë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur, si dhe ka shpërndarë në rrjete sociale, një video personale të saj."

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH