Aktualitet

Rama dhe Meta “takohen” në “Air Albania Stadium”

Shkruar nga Liberale
Rama dhe Meta “takohen” në “Air Albania Stadium”

Roma-Feyenoord, luhet aktualisht në “Air Albania Stadium”, për finalen e Conference League.

Në tribunë janë të pranishëm mjaft personalitete të njohura, si psh legjenda e futbollit Francesco Totti, Zvonomir Boban, Lorik Cana, kreu i UEFA-s Ceferin.

Kjo finale ka bërë gjithashtu bashkë pas shumë kohësh kryeministrin Edi Rama dhe presidentin e Republikës Ilir Meta, të cilët ndodhen në tribunën qendrore sëbashku për të ndjekur ndeshjen.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH