Aktualitet

Përmbyset traktori, humb jetën një person në Korçë

Shkruar nga Liberale
Përmbyset traktori, humb jetën një person në

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në Korçë, pranë fshatit Polenë.

Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur se një traktor është përmbysur duke e zënë poshtë shtetasin e identifikuar si Barjam Trendafili.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH