Aktualitet

Korçë/ Përplaset makina e Policisë Kufitare

Shkruar nga Liberale
Korçë/ Përplaset makina e Policisë Kufitare

Një aksident ka ndodhur gjatë pasdites të kësaj të mërkureje në aksin nacional Korçë-Pogradec, ku furgoni i policisë së kufirit është përplasur me një automjet tjetër.

Fatmirësisht nga ky aksident ka pasur vetëm dëme materiale.

Si pasojë e përplasjes së mjeteve dhe daljes së tyre nga rruga është dëmtuar dhe muri rrethues i një banesë aty pranë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH