Aktualitet

Gjithçka gati, ekipet zbresin në ‘Air Albania’

Shkruar nga Liberale
Gjithçka gati, ekipet zbresin në ‘Air Albania’
Vetëm pak minuta na ndajnë nga fillimi i ndeshjes Conference League në “Air Albania” dhe ekipi i Romës ka prekur fushën e blertë të stadiumit. Të drejtuar nga Zhoze Murinjo, lojtarët verdhekuq kanë përshëndetur tifozët, ndërsa portugezi ka dhuruar dhe show duke i shkelur syrin fansave të tij.  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH