Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Negociata për fundvit

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Negociata për fundvit

Presidentja e Komisionit Europian, Von der Leyen, premtoi dje se Shqipërisë mund t’i caktohet një datë për konferencën ndërqeveritare.

Ajo tha se qeveria i ka kryer detyrat e shtëpisë dhe tha se Ballkani i Hapur ka mbështetjen e BE-së, si nismë në kuadër të Procesit të Berlinit.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH