Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Nuk mund ta premtoj negociatat

               Publikuar në : 09:12 - 01/12/20 liberale

Kancelarja gjermane Angela Merkel, në një takim virtual me parlamentarët e vendeve anëtarë dhe kandidate të BE-së, është shprehur skeptike për çeljen e negociatave me Shqipërinë qysh këtë vit, ndërsa shpreson që të hapë konferencën ndërqeveritare me Maqedoninë e Veriut qysh këtë vit.

Për më tepër lexoni Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back