Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Këshilli, kortezi apo zgjidhje?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Këshilli, kortezi apo zgjidhje?

Këshilli i sotëm Politik pritet të jetë një “lojë shahu” mes kryeministrit dhe Opozitës së Bashkuar.

Në ndihmë të listave të hapura e Ramës edhe opozita parlamentare.

Takimi mes pasigurisë për seriozitetin e kundërshtarit, vullnetit për kompromis dhe frikës se e ardhmja mund të jetë më e keqe.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH