Aktualitet

FOTO/ Ky është 20-vjeçari që u mbyt në liqenin e Paskuqanit

Shkruar nga Liberale

Personi që shihni në foton e mësipërme është 20-vjeçari Servet Bokçiu, i cili u gjet i mbytur ditën e sotme në liqenin e Paskuqanit në Kamëz.

Familjarët ishin duke e kërkuar atë prej disa ditësh, pasi kishte ikur nga banesa dhe nuk ishte kthyer më. Dyshohet se ai është vetëmbytur, pasi nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e tij.,

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH