Aktualitet

Behgjet Pacolli voton me familjen në Shqipëri

Shkruar nga Liberale

Politikani dhe biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli ka shprehur vullnetin e tij për zgjedhjet e 25 prillit.

Në një postim në Facebook, ai bën të ditur se ka votuar familjarisht, teksa shpreson që vota e tij të kontribuuojë për një të ardhme më të mirë të Shqipërisë.

"Votoni edhe ju!

Sot pata nderin të votoj me familjen time, më shpresë që vota ime të kontribuojë për një të ardhme më të mirë për të gjithë të rinjtë shqiptarë!", shkruan Pacolli.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH