Aktualitet

Aksident në Korçë, “benz”-i fut nën rrota çiklistin

Shkruar nga Liberale
Aksident në Korçë, “benz”-i fut nën rrota

Pasditen e sotme një 67-vjeçar me biçikletë është aksidentuar në aksin Korçë-Pogradec, pranë fshatit Zvirinë.

Në njoftimin e policisë thuhet se O. A 27 vjeç i cili drejtonte një mjet tip “Benz”, banues në Korçë ka përplasur A. Z 67 vjeç i cili po udhëtonte me biçikletë.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Korçës dhe po merr ndihëm mjekësore. Gjithashtu raportohet se grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH