Aktualitet

Aksident në Fier/ Plagosen pasagjerët dhe dy fëmijë, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Aksident në Fier/ Plagosen pasagjerët dhe dy fëmijë, detajet
Rreth orës 18:20, në vendin e quajtur “Fermë Çlirim”, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E. N., është përplasur me automjetin tip “Opel” me drejtues shtetasin F. D. dhe me automjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin K. R. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar lehtë pasagjerët në automjetin tip “Volkswagen”, shtetaset V. R., A. R., dhe dy fëmijë të mitur 2-vjeç dhe 10-vjeç , të cilët kanë shkuar në spital dhe po kryejnë ekzaminimet mjekësore. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.  

Top

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH