Aktualitet

Ushtroi dhunë fizike ndaj gjyshes së tij, vihet në pranga 30-vjeçari

               Publikuar në : 16:59 - 24/07/21 liberale

Ushtroi dhunë fizike e psikologjike ndaj gjyshes së tij, arrestohet një 30-vjeçar në Klos.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. D., 30 vjeç, banues në Klos, pasi në banesën e tij ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back