Aktualitet

Të enjten ndërpritet energjia në disa zona të Tiranës

               Publikuar në : 18:18 - 13/10/21 liberale

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se gjatë ditës së nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë.

Sipas OSHEE ndërprerje bëhen në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, dhe energjia elektrike do të mungojë në Zallher, Bovillë, Kodër e Kuqe në Babrru, Pinet, Shesh, Ndroq Qendër, Lagjia Sauqet, Antenat Private në fshatin Derje.

Stakimi i energjisë do të bëhet në intervalin kohor 09:30-15:00

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back