Kronikë

EMRAT/ Plagosje me armë zjarri në Tiranë, policia shpërblim 5 mijë Euro kush jep informacion për vendndodhjen e autorit

Shkruar nga Liberale
EMRAT/ Plagosje me armë zjarri në Tiranë, policia shpërblim

Një plagosje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur në zonën “Varri i Bamit” në Tiranë.

Lidhur me ngjarjen e ndodhur, në afërsi të xhamisë “Xhura”, shërbimet e Policisë pas kryerjes së veprimeve të para hetimore, bënë të mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të autorit të dyshuar të ngjarjes, shtetasit Saimir Xhafa, i ditëlindjes 04.01.1988, banues në Tiranë.

Policia e Tiranës fton qytetarët që të japin informacion për autorin e kësaj ngjarjeje dhe vendos shpërblim 5000 euro, për çdo informacion të vlefshëm që do të çojë në kapjen e autorit.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë vendos në dispozicion të qytetarëve, numrin e telefonit 0694111546, duke garantuar anonimatin e plotë të çdo telefonuesi.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH