Kronikë

EMRI/ E rëndë në Lezhë: Këmbësori bie në kontakt me energjinë elektrike, ndërron jetë

Shkruar nga Liberale

EMRI/ E rëndë në Lezhë: Këmbësori bie në

Një person ka humbur jetën, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në  autostradën Lezhë-Tiranë, pranë një biznesi. Këmbësori mësohet paraprakisht se ka qenë duke lëvizur në anë të autostradës.

Këmbësori Vladimir Muhja ka qenë duke lëvizur në anë të autostradës dhe përcjellësit e energjisë kanë qenë në tokë.

Mësohet se policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton ngjarjen e rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH