Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, tre të lënduar në Sauk, nisen me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Shpërthen bombola e gazit, tre të lënduar në Sauk, nisen me

Tre persona kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme pas shpërthimit të një bombole gazi në 

Policia ta se ngjarja ndodhi në banesën e shtetasit A. D., ku për shkak të shpërthimit të një bombole gazi ka rënë zjarr.

Si pasojë janë dëmtuar shtetasit A. D., 46 vjeç, B. D., 19 vjeç, dhe L. D., 70 vjeçe, të cilët ndodhen në spital në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH