Aktualitet

Rikthehen reshjet e dëborës në veri, ja si paraqitet situata në disa prej akseve kryesore

Shkruar nga Liberale

Rikthehen reshjet e dëborës në veri, ja si paraqitet situata

Janë rikthyer reshjet e dëborës me intensitet të ulët në akset e Lotit 1. Më konkretisht janë prekur akset Hani i Hotit-Tamarë, Tamarë-Vermosh dhe Bogë-Theth.

Rrugët janë kriposur rrugët dhe si pasojë e shkrirjes së skarpateve ka pasur rënie gurësh.

Sakaq mësohet se qarkullimi është në normalitete dhe shoferët nuk hasin pengesa apo vështirësi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH