Aktualitet

Çfarë ndodhi? Alarm për bombë në një stacion në Greqi

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi? Alarm për bombë në një stacion

Një telefonatë për bombë ka alarmuar autoritetet në Greqi.

Persona të panjohur kanë telefonuar në Komisariatin e Zjarrfikësve Kallitheas dhe kanë thënë se në ISAP-it Kallithea ka një bombë.

Menjëherë pas kësaj telefonate është mbyllur edhe stacioni autoritetet janë nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH