Aktualitet

Sherr me thika, plagosen dy persona në Pogradec

               Publikuar në : 16:00 - 10/08/20 liberale

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në fshatin Rrëmenj në Pogradec pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur pas sherrit mes tyre, i cili është përshkallëzuar në përdorimin e thikave dhe sendeve të forta.

Për pasojë të dy personat fqinjë me njëri-tjetrin, kanë marrë plagë dhe janë dërguar në spital për të marrë edhe ndihmën e parë mjekësore.

Nuk dihet shkaku pse ka nisur konflikti si dhe as identiteti i personave të plagosur.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back