Sport

Ndeshja Çeki-Shqipëri/ Tifozët mbushin bulevardin, marshojnë drejt 'Air Albania'

Shkruar nga Liberale
Ndeshja Çeki-Shqipëri/ Tifozët mbushin bulevardin,

Tifozët kanë filluar të mbushin bulevardin që të çon në stadiumin “Air Albania”. Është momenti kur spektatorët do të hyjnë në stadium pasi të kontrollohen nga policia.

Kuqezinjtë e Sylvinhos luajnë sot kundër Çekisë për grupin E të Euro 2024. Me ngjyrat kuqezi, flamuj dhe këngë, tifozët janë gati për të dhuruar spektakël në mbështetje të lojtarëve.

Nuk kanë munguar as shashkat apo flakadanët në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, me vëmendjen që në 20:45 do jetë në stadium.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH