Aktualitet

Muaji prill nis me mot të qëndrueshëm

Shkruar nga Liberale
Muaji prill nis me mot të qëndrueshëm

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 24°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH