Aktualitet

Meta: Kush fiton me poshtërsi nuk qeveris dot me drejtësi!

Shkruar nga Liberale
Meta: Kush fiton me poshtërsi nuk qeveris dot me drejtësi!

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën me një mesazh të fortë drejtuar qytetarëve.

Pas përballjeve të shumta me maxhorancën akuzave dhe kundërakuzave për zgjedhjet e kaluara dhe mesazheve për zgjedhjet e 25 prillit, Kreu i Shtetit tregohet i prerë teksa shkruan se kush fiton me poshtërsi nuk qeveri dot me drejtësi.

“Kush FITON me POSHTËRSI, nuk QEVERIS dot me DREJTËSI!”, është mesazhi i Metës duke theksuar fjalët kyçe të kësaj sentence.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH